Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD.

iyi kalite PP Film Üfleme Makinesi satış için
iyi kalite PP Film Üfleme Makinesi satış için
Basit operation.reduce maliyeti, bizim işçiler Film Üfleme Makinesi çok gibi. SANBI önümüzdeki işbirliği için sabırsızlanıyoruz, saygın bir firmadır.

—— Mr.CASTRO QUIÑONES JUAN Ferna

Sipariş ettiğimiz bazı Film üfleme makinesi ve çanta yapım makine ve kalitesi çok iyi, hızlı teslimat ve iyi bir servis.

—— Mr.Nagy Jozsef -Hungary

Yüksek kaliteli ürün ve mükemmel servis için teşekkür ederiz.

—— S K S CORPORATION-Dakka

Geri dönüştürme makine ile memnunum. Hızlı teslimat ve iyi satış sonrası servis hizmeti. Ayrıca, Joanne iyi biri!

—— Lien Chiny Enterprise -TAIWAN

İyi! Bangtai ürünleri kaliteli ve fiyat makul. Böyle bir ortak ile işbirliği yapmak istiyoruz

—— Piyumi Paketi-Sri Lanka Mobil:

Ben sohbet şimdi

ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD. ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD.
Facotry three layer IBC machine Processing equipment Warehouse CNC bag making machine film blowing machine Film blowing machine Mould Facotry

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : HAICHINA
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 30% - 40%

GİRİŞ KISA

Zhejiang Bangtai Machine Co, Ltd (orijinal "Ruian Dongfeng Makine Industrial Co, Ltd") Şimdi Ulusal Yüksek teknoloji işletmeleri, kurumsal ve GAINE sekiz ulusal Ulusal Fener-planlama Proje taahhüt olarak tanıdı 1987 yılında kuruldu bizim yirmi dört yıllık çabalarının ardından patentler.
amacı ile biz makul vb Her makinenin her işlem, içselleştirme, hazırlanmasına bilimsel yönetim sistemi takip "Teknoloji yenilik işletmelerin take-off yapmak" gerektiğini kendi teslimattan önce sıkı bir kontrolden sonra.

Bizim Şirketler ISO9001 2008 kalite yönetim sistemi belgelendirme yetkili ve ürün Avrupa CE sertifikası geçti. Ekipmanlar yerli tüm şehirlerde satılan ve Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Malezya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere ihraç etti.
şirketin profesyonel gelişim grubu giyim çanta yapma makinesi, bu iki üretim Zhejiang Eyaleti yüksek teknoloji ürünleri kazandı otomatik renk topu fener makinesinin hayranlarıyla dizi geliştirmek, yeni ürünler, yeni teknolojiler aramak için büyük önem; Çok fonksiyonlu dokunmamış çanta makinesi, mini integral tip film üfleme makinesi, yüksek hızlı flekso baskı makinesi, tam otomatik yüksek hızlı çift çizgiler t-shirt çanta yapma makinesi vb il yeni ürünler adında yedi ürünler; Bizim tescilli marka "SANBI" Wenzhou şehri ünlü marka haline onur olmuştur (İyi kalite, iyi hizmet ve iyi fiyat bizim çabalarımızı gösterir); plastik torba makinası Wenzhou şehri ünlü markası haline tespit edilmiştir; Otomatik renk topu fener makinesi Bilim ve Teknoloji İlerleme Ruian şehir Ödülü içine kabul edilmiştir.

Bu arada, sizinle birlikte yürümek el ele için teşekkür ederiz, biz amacı uymak devam edecektir "kazan-kazan Müşteri hizmeti, karşılıklı yarar ve" içtenlikle en iyi kalite ve hizmetleri ile en iyi fiyatı sunmak için elimizden geleni yapacağız bizim işbirliği uzun vadeli yanı sıra dostluk olacak .Hope ve bireyselleşmiş taleplerini karşılamak için.

İletişim bilgileri
ZHEJIANG BANGTAI MACHINE CO.,LTD.

İlgili kişi: Miss. Joanne

Tel: 86-577-58911308

Faks: 86-577-56846799

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)